Kontakty

další…

Zůstaňme ve spojení i nadále. 

Přijímáme veškeré platební karty, hotovost v českých korunách i Eurech (aktuální kurz zjistíte u naší obsluhy).

V zimním období je ke vjezdu k nám poviná zimní výbava tj. sněhové řetězy. Přístupové komunkace z české i slovenské strany hranice jsou v dobrém stavu, z české strany je povolen vjezd autobusů do 10 tun. Obě komunikace jsou v zimním období sjízdné. Z české strany provoz o víkendech řízen službou, přes týden se auta vyhýbají. Parkování je zdarma, pro hotelové hosty přímo u hotelu a pro ostatní návštěvníky na centrálním parkovišti v horském sedle pod Kohútkou popř. na záchytném parkovišti v údolí Vranča. Skibus v zimním období pouze pro lyžaře, v provozu v sobotu a neděli. Pro skupiny přes týden a v létě dle domluvy. Skibus jezdí k dolní stanici lanovky.

Nabídky příjezdových tras:
Praha-Brno-Olomouc-Hranice na Moravě-Valašské Meziříčí-Vsetín-Nový Hrozenkov(směr Velké Karlovice). V Novém Hrozenkově doprava do údolí Vranča a na konečné autobusu znovu doprava (pozor služba nebo semafor) do lyžařského střediska-sedlo pod Kohútkou.

Bratislava-Trnava- Trenčín-Púchov(doleva směr Zlín)-Lúky pod Makytou(doprava směr Lazy pod Makytou)-Lazy pod Makytou-Čertov. Po místní komunikaci 6km do kopce do lyžařského střediska-sedlo pod Kohútkou.

Kontakt

Horský hotel Kohútka
Nový Hrozenkov 241, 756 04
+420 601 521 471,  +420 571 451 790
info@kohutka.cz

Hotel a Restaurace

po – čt 10:00 – 20:00
pá – so 10:00 – 21:00
ne 10:00 – 20:00
Provozní doba se může lišit
podle potřeb provozu.

Provozní doba recepce 11:00 – 19:00
Check-in 15:00 19:00
Check-out do 10:00

Vaříme

po – ne do 19:00
 

Zašlete nám zprávu

Kohútí formulář

Vaše zpráva byla odeslána horskou službou úspěšně.

Historie

& my

Kohútka podle kohouta?

Ačkoliv používáme logo kohouta, tak podle pramenů zde bydlela rodina Kohutových, objevilo se však mnoho jiných, možná je jméno i podle rostlině Kohutek (Kohoutek), který zde mohl růst. Ať už je to tak nebo ve skutečnosti uplně jinak, hrdě neseme toto jméno dále i nyní.

Máme mnoho romantických fotografií starých hor, našeho hotelu a rádi bychom se s vámi o ně podělili. Jsme duší romantici, proto děláme to co děláme a také tam, kde je nám dobře. Tento pocit bychom si přáli vám předat co nejvíce bude možné.

Webkamery

& vy

Je sníh? Svítí slunce?

Sledujte s námi online pohledy na areál Kohútky. Jak lépe zjistit jaké je u nás  počasí. Rozmístili jsme několik webkamer abyste se mohli podívat jak to u nás aktualně vypadá.

Dotace:
Společnost Horský hotel Kohútka, s.r.o. uspěla se žádostí o dotaci z Národního programu podpory cestovního ruchu v regionech. Byl podpořen projekt s názvem „Podpora běžeckého lyžování na Kohútce“, v rámci kterého byl zakoupen speciální sněžný skútr s finišérem, který bude za příznivých podmínek upravovat hůře dostupné lokality na trase Kohútka – Kasárna a Kohútka – Papajské sedlo – Halenkov. Výška investice tohoto projektu dosáhla 445.000 Kč bez DPH, z čehož 50% proplatilo Ministerstvo pro místní rozvoj ČR.