Your message was sent successfully

Zeptejte se nás

pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte se na nás prosím obrátit. Vaše rezervace je platná až po jejím potvrzení.
(+420) 571 451 790

Sport &

Aktivity

Hrát s přáteli míčové hry, nebo jen tak lenošit?

K dispozici je finská sauna a infra sauna. K venkovnímu vyžití patří dětské hřiště s průlezkami a pískovištěm,  stolní tenis, trampolína a víceúčelové hřiště s umělým povrchem.  V letní sezóně pak bazén a venkovní gril. V zimní sezóně je možné využít ski centrum Kohútka, které nabízí čtyřsedačkovou lanovku, 7 vleků a více než 6 km sjezdovek. Součástí je půjčovna lyží a lyžařská škola.

Sport

Aktivity

Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv formu “dopravy” po našem kraji vězte, že budete odcházet s pocitem a vzpomínkami na nádherné západy slunce mezi kopci. Zeptejte se nás jaká místa doporučujeme a která máme sami rádi. Přijedete v zimě? Užijte si místních červených, modrých i černých sjezdovek. Běžecké stopy od 3-18km.

  • elektrokola
  • jízdní kola
  • horský segway
  • parkoviště
  • skibus
  • ski/cyklobufet
  • sjezdovky s vleky
  • lyžařská škola
  • půjčovna lyží

Relax &

Pohoda

Po náročném dni, zasloužená odměna…

Máme zde víceučelové hřiště s umělým povrchem pro volejbal, nohejbal či basketbal. Travnaté hřiště pro další míčové hry. Až absolvujete přátelský “match” s námi, můžete si jít odpočinout třeba do sauny a pak si zaplavat v bazénu.

Relax pro tělo i mysl

Sauna a Infrasauna

Uvolněte unavené svaly a zklidněte stresovaný mozek, při saunování tělo do krve uvolňuje “úlevu” v podobě endorfinů.

Ski / Cyklobufet

Kurník

Celý rok můžete navštívit naše “detašované” pracoviště o kousek níže než je hotel. Samoobslužná restaurace Vás obejme stejně pohostinně jako ta naše hotelová. Cyklisté a lyžaři vítáni!

Svatba nebo narozeniny?

Vyhlídka

Celoprosklená terasa s vyhlídkou na blízkou sjezdovku a lanovku. Místo, které je za našim hotelem (kousek do kuchyně) mají rádi lidé, kteří se chtějí pokochat bezprostředním kontaktem s černou sjezdovkou a nádherným panorama na okolní krajinu. Zajímavostí je hák na spodní straně vyhlídky sloužící k ukotvení upravovací rolby, která se zde kotví při upravování  sjezdovky. Přijďte se po lyžovačce podívat, stojí to za to!

venenatis, Lorem commodo mi, elementum efficitur. Phasellus ut Curabitur ut Ja\'Whaun Bentley Authentic Jersey