Naše

novinky

U nás to žije celý rok!

Sledujte nás zde a dozvíte se ty nejaktuálnější informace, které máme. Pohledy do naší kuchyně, zákulisí hotelu a mnoho, mnoho dalšího.

COVID INFO

Současná situace s pandemií koronaviru je i pro nás velmi nepříjemná a protože si našich hostů velmi vážíme a jejich bezpečí a zdraví je pro nás velmi důležité. Od 1.11.21 mají hosté dle vládního nařízení povinnost prokázat se před vstupem do restaurace bezinfekčností (očkování, negativní test, prodělání covidu) – viz. zde: vláda.cz

SILVESTR 2021

Pobyt zahrnuje ubytování na 5 nocí (pobyt začíná večeří a končí poslední den snídaní) v našich krásných pokojích horského hotelu Kohútka. Zahrnuje plnou penzi včetně bufetových snídaní, komfortního obědu a večeře, která se vybírá ze dvou jídel den předem. V ceně je také silvestrovský večer s občerstvením, sektem a vstupem na párty. 1 hodina sauny […]

ZIMNÍ POBYTY

Z důvodu velké vytíženosti restaurace doporučujeme v zimní sezóně pobyty s plnou penzí. Ubytování s plnou penzí je možné pouze při sedmidenních pobytech (Pátek-Pátek) nebo pětidenních pobytech (Neděle-Pátek). Ostatní pobyty jsou včetně snídaně. Děkujeme za pochopení.

Kohútí okénko otevřeno denně

Milí hosté, naše Kohútí okénko je u nas otevřeno denně 11:00-16:00 hod. Těšíme se na vás.

Restaurace otevřena v sobotu a neděli.

Vážení hosté, s radostí vám oznamujeme, že v sobotu 5.12. a v neděli 6.12.2020 bude restaurace Kohútka otevřena v čase 10:00 – 20:00.

HOTEL UZAVŘEN

Vážení hosté, z důvodu nařízení vlády je Horský hotel Kohútka dočasně uzavřen. Děkujeme za pochopení.